Batman: Arkham Asylum

Posted on

Gra Batman: Arkham Asylum miała polską premierę kilka dni temu a dokładniej 18 września 2009. W Stanach premiera miała miejsce kilka dni wcześniej i w ciągu pierwszego tygodnia sprzedaży dorobiła się 2 milionów sprzedanych egzemplarzy. Czy w Polsce Batman: Arkham Asylum też będzie hitem? Okaże się już niebawem.

 

Fabuła gry Batman: Arkham Asylum rozgrywa się w szpitalu dla obłąkanie chorych na wyspie nieopodal Gotham City. Gdzie Batman eskortuje Jokera i zostaje wraz z nim uwieziony. Ciekawym rozwiązaniem w grze Batman: Arkham Asylum jest podzielenie rozgrywki na 3 części.

 

Pierwsza część jest to tryb znany choćby z Assassin’s Creed i polega na skradaniu się i cichym zakradaniu do przeciwnika. Jest to jeden z nielicznych trybów, który w Batman: Arkham Asylum pozwala nam na przeżycie wśród dziesiątków przeciwników. Ponieważ to dzięki niemu bezszelestnie przekradniemy się obok zgrai szaleńców czyhających na nas w każdym zakamarku.

 

Druga cześć rozgrywki w Batman: Arkham Asylum to tryb detektywistyczny, pozwalający na rozwiązywanie łamigłówek. Jest to coś w rodzaju dodatku do gry, dzięki któremu mamy możliwość zdobycia pewnych nagród lub bonusów potrzebnych w dalszej walce.

 

Ostatni trzeci tryb to zwykła walka. Nie jest to jednak taka normalna walka. W Batman: Arkham Asylum twórcy postarali się aby była ona płynna i jak najbardziej naturalna. Batman i jego postać są jak najbardziej realistyczni. Potrafi łączyć ciosy w efektowne combosy powalając na ziemię nawet kilku przeciwników na raz. Batman: Arkham Asylum z pewnością sprosta wymaganiom nawet najwybredniejszych graczy.

Category : Moje gry PC

Comments