Cechy Gry FIFA 10

Posted on

FIFA 10 po raz kolejny wyznacza kierunek w grach sportowych o piłce nożnej. Do największych zmian w FIFie 10 doszło w sterowaniu zawodnikami oraz profesjonalnym trybie menadżerskim. Pozostałe najważniejsze cechy gry FIFA 10 to:

 

– Możliwość poruszania się zawodnikiem w każdym kierunku. Drybling w zakresie 360 stopni daje możliwość dowolnego kierunku w którym się będziemy poruszali. Zwiększa się kontrola nad piłką poprawiając umiejętności zawodników.

– FIFA 10 to także całkiem nowy tryb szkolenia zawodników. Teraz techniczne wyszkolenie piłkarzy można przetestować w nowej technice animacji gry w starciach jeden na jeden.

– Nowa FIFA daje kolejne możliwości gry ciałem. Teraz można osłaniać piłkę, grać ramię w ramię, zasłaniać piłkę. Twarda gra ciałem od dawna znana jest na boiskach, teraz również FIFA 10 oferuje taką możliwość.

– Udoskonalona sztuczna inteligencja zawodników. Zawodnicy w całej drużynie potrafią o wiele lepiej czytać swoją grę i dostosowują się do tempa i przebiegu akcji na boisku.

– Gra obrońcami. FIFA 10 oferuje udoskonaloną grę obrońców, którzy czytają grę przeciwnika. Przejmują napastnika nie pozostawiając dziur w obronie, grają na granicy spalonego i wzajemnie się asekurują.

– FIFA 10 to także całkiem nowy i rozbudowany tryb menadżerski. Symulacje meczów są analizowane i przetwarzane pod katem umiejętności zawodników, potencjału zespołu a także wielu losowych czynników, co jeszcze bardziej urozmaica rozgrywki.

Category : Moje gry PC

Comments